В библиотеку гимназии поступила новая художественная литература

В библиотеку гимназии поступила новая художественная литература

Чарадзейнае слова: зборнік твораў для пазакласнага чытання ў 3-м класе / склад. І.М. Наронская. – Мінск: Беларусь, 2016. – 383 с. – (Школьная бібліятэка).

Апалінэр, Г. Зямны акіян /Гіём Апалінэр. Планета людзей/ Антуан дэ Сэнт-Экзюперы: для дзяцей стар. шк. узросту / Апалінэр Г. – Мінск: Звязда, 2016. – 232 с. – (Школьная бібліятэка).

Изучаем Беларусь: статистика для школьников / редкол.: И.В. Медведева (председатель) [и др.]. – Минск: Пачатковая школа, 2016. – 144 с.: ил.

Голасам душы і сэрца: зборнік апавяданняў і казак / уклад Аксана Спрынчан. – Мінск: Мастацкая лiтаратура, 2016. – 134 с. – (Школьная бібліятэка).

Чарняўскі, М.М. Страла Расамахі; Вогнепаклоннікі: нарысы / Міхась Чарняўскі. – Мінск: Мастацкая лiтаратура, 2016. – 143 с. – (Школьная бібліятэка).

Сэрцам народжаны спеў: зборнік паэзіі / уклад. Аксана Спрынчан. – Мінск: Мастацкая лiтаратура, 2016. – 142 с. – (Школьная бібліятэка).

Курков, И.Н. Брестчина: легенды, события, люди / Илья Курков. – Мн.: Медиафакт, 2005. – 272 с.