В библиотеку гимназии поступила новая художественная литература

В библиотеку гимназии поступила новая художественная литература.

Золотой веночек: сборник произведений для внеклассного чтения в 3-м классе / сост. Т.А. Неборская, Е.Л. Загурская. – Минск: Народная асвета, 2016. – 334 с.: ил. – (Школьная библиотека)

Мастацкае слова ў драматургіі: зборнік твораў для вывучэння беларускай літаратуры ў 11 класе. – Мінск: Беларуская Энцыклапедыя імя Петруся Броўкі, 2017. – 336 с. – (Школьная бібліятэка).

Мастацкае слова ў прозе: зборнік твораў для вывучэння беларускай літаратуры ў 11 класе. – Мінск: Беларуская Энцыклапедыя імя Петруся Броўкі, 2017. – 512 с. – (Школьная бібліятэка).

Паруса юности: сборник произведений русской литературы в 7-м классе / сост. Т.А. Неборская, Е.Л. Загурская. – Минск: Беларусь, 2017. – 392 с. – (Школьная библиотека).

У сэрцы слова адзавіся: зборнік для 7 класа. – Мінск: Мастацкая лiтаратура, 2017. – 533 с. – (Школьная бібліятэка).